Різні інтернет-майданчики онлайн торгівлі значно спростили наше життя. Тепер, не залишаючи вдома, можна купити все, що завгодно: від хліба та молока до меблевого гарнітуру та пральної машини.
Також зручно купувати в Інтернеті квитки на поїзд. Щоб купити квитки на https://proizd.ua/, знадобиться лише дві-три хвилини. Вигоди такої покупки очевидні: сама по собі пропадає необхідність їхати в касу, можна вдумливо і дуже неспішно вибирати місця, коли розгнівана тривалим очікуванням черга не дихає в спину. Не дивно, що переважна більшість людей тепер свідомо обирають купівлю квитків через цей сервіс.
Особливості
Якщо вибирається плацкартний вагон поїзда, слід заздалегідь дізнатися про їх різновиди:
- ЗЕ. Цей плацкартний вагон вважається стандартним. У ньому є кондиціонер для охолодження у літній період і, зрозуміло, біотуалет.
- ЗТ. Це позначення плацкартного вагона із кондиціонером. Немає жодних гарантій, що у такому вагоні буде біотуалет.
- ЗД. Це аналог вагона ЗТ із тією лише різницею, що в ньому можна перевозити свійських тварин.
ЗУ аналогічний попередньому, але можлива відсутність кондиціонера. - ЗЛ. Це найпростіший тип вагона. У ньому немає ні біотуалету, ні кондиціонера.
Незалежно від типу вагона, завжди слід вибирати саме ті, що знаходяться якомога ближче до центру потягу. У таких вагонах не так сильно відчувається тряска і суттєво спрощується шлях до вагона-ресторану (якщо, звичайно, він входить до складу). Якщо всі місця в середні вагони вже розкуплені, потрібно вибрати вільні місця в першому вагоні. У ньому набагато менш відчутною буде тряска від руху поїзда.
Поради щодо вибору місць
Вибирати місця в поїзді не так просто, як може здатися на перший погляд. Щоб не помилитись із вибором, варто прислухатися до себе.
Багато пасажирів думають, що близькість туалету дозволяє добиратися до нього швидше. Але водночас це рішення має масу негативних сторін: постійне ляскання дверей, що проходять назад і вперед пасажири, яким потрібно відвідати вбиральню.
Ще один важливий фактор – наявність поблизу обраного місця розетки. У сучасних моделях із цим немає будь-яких проблем. Розетки є навіть біля верхніх полиць. А от у застарілих поїздах буває всього по одній розетці, і то не біля кожної полиці. Розетки, які є у вагоні, повинні використовуватися тільки для заряджання гаджетів. Провідник може запобігти підключенню інших видів техніки.